|
|
| Nazwa marki: | HONGQI |
| Numer modelu: | HQ033 |
| MOQ: | 500 sztuk |
| Cena £: | Negocjowalne |
| Czas dostawy: | negocjowalne |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, T/T |
| Typ płytki | Opcje grubości |
|---|---|
| Precyzyjna płytka FPC jednowarstwowa | 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Precyzyjna płytka FPC dwuwarstwowa | 12um (0.33oz), 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Zwykła płytka FPC jednowarstwowa | 18um, 25um, 35um (1oz), 50um |
| Zwykłe płytki FPC dwuwarstwowe | 18-25um, 25-25um, 35-35um, 35-70um |
|
| Nazwa marki: | HONGQI |
| Numer modelu: | HQ033 |
| MOQ: | 500 sztuk |
| Cena £: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Zapakowane w mocne papierowe etui |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, T/T |
| Typ płytki | Opcje grubości |
|---|---|
| Precyzyjna płytka FPC jednowarstwowa | 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Precyzyjna płytka FPC dwuwarstwowa | 12um (0.33oz), 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Zwykła płytka FPC jednowarstwowa | 18um, 25um, 35um (1oz), 50um |
| Zwykłe płytki FPC dwuwarstwowe | 18-25um, 25-25um, 35-35um, 35-70um |