|
|
| Nazwa marki: | HONGQI |
| Numer modelu: | HQ30056 |
| MOQ: | 10000 m |
| Cena £: | Negocjowalne |
| Czas dostawy: | 8-15 working days |
| Warunki płatności: | L/C,D/A,T/T |
| Materiał | FR-4 |
| Min. Szerokość linii jedwabnego ekranu | 0.15 mm |
| Metoda wprowadzania do obrotu | Sprzedaż bezpośrednia z fabryki |
| Min. Most maski lutowniczej | 00,08 mm |
| SMT i DIP | Wsparcie |
| Materiał podstawowy | Laminat aluminiowy |
|
| Nazwa marki: | HONGQI |
| Numer modelu: | HQ30056 |
| MOQ: | 10000 m |
| Cena £: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Packed with strong Paper cases |
| Warunki płatności: | L/C,D/A,T/T |
| Materiał | FR-4 |
| Min. Szerokość linii jedwabnego ekranu | 0.15 mm |
| Metoda wprowadzania do obrotu | Sprzedaż bezpośrednia z fabryki |
| Min. Most maski lutowniczej | 00,08 mm |
| SMT i DIP | Wsparcie |
| Materiał podstawowy | Laminat aluminiowy |