|
|
| Nazwa marki: | HONGQI |
| Numer modelu: | HQ010 |
| MOQ: | 4800szt |
| Cena £: | Negocjowalne |
| Czas dostawy: | negotiable |
| Warunki płatności: | L/C,D/A,T/T |
| Parametry | Wartość |
|---|---|
| Miedź | 1 oz |
| CRI | 80 |
| Gęstość miedzi | 2 uncje |
| Ocena IP | IP65 |
| Materiał podstawowy | Laminat aluminiowy |
| Długość | 10m |
| Materiały podstawowe | Miedź |
| Kolor maski lutowej | Żółty, Czarny, Biały |
| SMT i DIP | Wsparcie |
| Minimalna szerokość linii/rozstaw linii | Co najmniej 3 miliony |
|
| Nazwa marki: | HONGQI |
| Numer modelu: | HQ010 |
| MOQ: | 4800szt |
| Cena £: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Packed with strong Paper cases |
| Warunki płatności: | L/C,D/A,T/T |
| Parametry | Wartość |
|---|---|
| Miedź | 1 oz |
| CRI | 80 |
| Gęstość miedzi | 2 uncje |
| Ocena IP | IP65 |
| Materiał podstawowy | Laminat aluminiowy |
| Długość | 10m |
| Materiały podstawowe | Miedź |
| Kolor maski lutowej | Żółty, Czarny, Biały |
| SMT i DIP | Wsparcie |
| Minimalna szerokość linii/rozstaw linii | Co najmniej 3 miliony |