|
|
| Nazwa marki: | HONGQI |
| Numer modelu: | HQ047 |
| MOQ: | 2400pcs |
| Cena £: | Negocjowalne |
| Czas dostawy: | negotiable |
| Warunki płatności: | L/C,D/A,T/T |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Kategoria produktów | Podwójne warstwy FPC |
| Min. Szerokość linii | 00,1 mm |
| Wpływ | Świetnie. |
| Gęstość | 00,1 mm |
| Inne usługi | Wsparcie usług dostosowanych |
| Grubość folii miedzianej | 12um (0,33 oz), 18um (0,5 oz), 35um (1 oz) |
| Kolor maski lutowej | Żółty, Czarny, Biały |
| Zgodne z wymogami Rohs | - Tak, proszę. |
| Materiały podstawowe | 35/70 Miedź |
|
| Nazwa marki: | HONGQI |
| Numer modelu: | HQ047 |
| MOQ: | 2400pcs |
| Cena £: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Packed with strong Paper cases |
| Warunki płatności: | L/C,D/A,T/T |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Kategoria produktów | Podwójne warstwy FPC |
| Min. Szerokość linii | 00,1 mm |
| Wpływ | Świetnie. |
| Gęstość | 00,1 mm |
| Inne usługi | Wsparcie usług dostosowanych |
| Grubość folii miedzianej | 12um (0,33 oz), 18um (0,5 oz), 35um (1 oz) |
| Kolor maski lutowej | Żółty, Czarny, Biały |
| Zgodne z wymogami Rohs | - Tak, proszę. |
| Materiały podstawowe | 35/70 Miedź |