|
|
| Nazwa marki: | HONGQI |
| Numer modelu: | HQ30056 |
| MOQ: | 500pcs |
| Cena £: | Negocjowalne |
| Czas dostawy: | 8-15 working days |
| Warunki płatności: | L/C,D/A,T/T |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
HONGQI HQ30056 LED FPC to wydajny elastyczny obwód drukowany zaprojektowany do wszechstronnych zastosowań oświetleniowych.ten dwustronny FPC oferuje wyjątkową trwałość i elastyczność zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Ocena IP | IP65 |
| Typ diody LED | SMD |
| Materiał izolacyjny | Żywica organiczna |
| Gęstość miedzi | 1 oz |
| Zużycie energii | 12W |
| Kategoria produktów | FPC LED |
| Sprzedana maska | Biały |
| Rodzaj produktu | Elastyczne obwody drukowane |
| Gęstość płyty | 00,25 mm±0.05 |
| Liczba warstw | Podwójne |
Ten elastyczny FPC LED jest idealny do różnych zastosowań oświetleniowych, w tym oświetlenia akcentów, znakowania, celów dekoracyjnych, wyświetlaczy detalicznych, oświetlenia architektonicznego i instalacji kreatywnych.Jego szerokość 10 mm i 0Grubość.25 mm pozwala na łatwe kształtowanie, gięcie i walcowanie, aby pasować do różnych powierzchni i układów.
Każde FPC LED jest starannie pakowane w solidne kartony z ochronną foliową powłoką w celu zapewnienia bezpiecznego transportu.Zamówienia są szybko przetwarzane i wysyłane za pośrednictwem zaufanych przewoźników z numerami śledzenia podanymi do monitorowania dostawy.
|
| Nazwa marki: | HONGQI |
| Numer modelu: | HQ30056 |
| MOQ: | 500pcs |
| Cena £: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Packed with strong Paper cases |
| Warunki płatności: | L/C,D/A,T/T |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
HONGQI HQ30056 LED FPC to wydajny elastyczny obwód drukowany zaprojektowany do wszechstronnych zastosowań oświetleniowych.ten dwustronny FPC oferuje wyjątkową trwałość i elastyczność zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Ocena IP | IP65 |
| Typ diody LED | SMD |
| Materiał izolacyjny | Żywica organiczna |
| Gęstość miedzi | 1 oz |
| Zużycie energii | 12W |
| Kategoria produktów | FPC LED |
| Sprzedana maska | Biały |
| Rodzaj produktu | Elastyczne obwody drukowane |
| Gęstość płyty | 00,25 mm±0.05 |
| Liczba warstw | Podwójne |
Ten elastyczny FPC LED jest idealny do różnych zastosowań oświetleniowych, w tym oświetlenia akcentów, znakowania, celów dekoracyjnych, wyświetlaczy detalicznych, oświetlenia architektonicznego i instalacji kreatywnych.Jego szerokość 10 mm i 0Grubość.25 mm pozwala na łatwe kształtowanie, gięcie i walcowanie, aby pasować do różnych powierzchni i układów.
Każde FPC LED jest starannie pakowane w solidne kartony z ochronną foliową powłoką w celu zapewnienia bezpiecznego transportu.Zamówienia są szybko przetwarzane i wysyłane za pośrednictwem zaufanych przewoźników z numerami śledzenia podanymi do monitorowania dostawy.