| Nazwa marki: | HONGQI |
| Numer modelu: | HQ014 |
| MOQ: | 4800szt |
| Cena £: | Negocjowalne |
| Czas dostawy: | negocjowalne |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, T/T |
| Kolor | Wnioski |
|---|---|
| Żółty | Odpowiedni do większości produktów, w tym różnych produktów kablowych |
| Czarne | Produkty wysokiej klasy lub absorbujące światło, takie jak samochody, telefony komórkowe, wyświetlacze LED |
| Biały | Produkty wymagające odbicia, takie jak oprawy oświetleniowe, wyświetlacze LED, produkty kosmetyczne |
| Rodzaj tablicy | Opcje grubości |
|---|---|
| Precyzyjne jednoosobowe panele FPC | 18um (0,5 oz), 35um (1 oz) |
| Precyzyjna płytka FPC Dwuwarstwowa | 12um (0,33 oz), 18um (0,5 oz), 35um (1 oz) |
| Zwykły pojedynczy panel FPC | 18um, 25um, 35um, 50um |
| Zwykłe płyty podwójnej warstwy FPC | 18-25um, 25-25um, 35-35um, 35-70um |
| Nazwa marki: | HONGQI |
| Numer modelu: | HQ014 |
| MOQ: | 4800szt |
| Cena £: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Zapakowane w mocne papierowe etui |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, T/T |
| Kolor | Wnioski |
|---|---|
| Żółty | Odpowiedni do większości produktów, w tym różnych produktów kablowych |
| Czarne | Produkty wysokiej klasy lub absorbujące światło, takie jak samochody, telefony komórkowe, wyświetlacze LED |
| Biały | Produkty wymagające odbicia, takie jak oprawy oświetleniowe, wyświetlacze LED, produkty kosmetyczne |
| Rodzaj tablicy | Opcje grubości |
|---|---|
| Precyzyjne jednoosobowe panele FPC | 18um (0,5 oz), 35um (1 oz) |
| Precyzyjna płytka FPC Dwuwarstwowa | 12um (0,33 oz), 18um (0,5 oz), 35um (1 oz) |
| Zwykły pojedynczy panel FPC | 18um, 25um, 35um, 50um |
| Zwykłe płyty podwójnej warstwy FPC | 18-25um, 25-25um, 35-35um, 35-70um |