|
|
| Nazwa marki: | HONGQI |
| Numer modelu: | HQ052 |
| MOQ: | 1000 sztuk |
| Cena £: | Negocjowalne |
| Czas dostawy: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, T/T |
| Kategoria produktów | Podwójne warstwy FPC |
| Liczba warstw | Podwójne |
| Minimalna szerokość linii/odległość między liniami | 0.1 mm (3 mil) |
| Gęstość | 00,1 mm |
| Grubość folii miedzianej | 12um (0,33 oz), 18um (0,5 oz), 35um (1 oz) |
| Wpływ | Świetnie. |
| Certyfikaty | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
|
| Nazwa marki: | HONGQI |
| Numer modelu: | HQ052 |
| MOQ: | 1000 sztuk |
| Cena £: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Zapakowane w mocne papierowe etui |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, T/T |
| Kategoria produktów | Podwójne warstwy FPC |
| Liczba warstw | Podwójne |
| Minimalna szerokość linii/odległość między liniami | 0.1 mm (3 mil) |
| Gęstość | 00,1 mm |
| Grubość folii miedzianej | 12um (0,33 oz), 18um (0,5 oz), 35um (1 oz) |
| Wpływ | Świetnie. |
| Certyfikaty | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |